piątek, 9 czerwca 2017

Krótkie włosy

Od dawna wiadomo że włosy są atutem kobiecości. W telewizji , teledyskach zawsze podkreślają piękno swoich długich włosów. Kręcone, proste, blond czy rude. Piękne lśniące włosy. W telewizji w każdym teledysku , filmie czy serialu kobiety mają piękne długie włosy.
 Ale czy tak jest czy piękne włosy są tylko długie. Czy kobieta żeby być seksowna musi mieć długie włosy.
Otóż nie, krótkie włosy również mogą być seksowne. A dowodem na to są aktorki takie jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska lub piosenkarki takie jak Pink, Rihanna.
 Są one pięknymi kobietami z krótkimi włosami. Krótkie włosy nie są tak lubiane przez kobiety jak włosy długie. Każde mają swoje plusy i minusy. Ja skupie się na krótkich.

 Plusy:
*szybkie mycie i suszenie
*szybkie układanie
* chłodniej latem
* łatwiej je samodzielnie zafarbować
*praktyczne dla ludzi którzy uprawiają sport

Minusy:
 *wyglądają źle po przebudzeniu
*nie każdemu pasują
* czasem ciężko je ułożyć
* wiatr nie sprzyja krótkim fryzurą

5 komentarzy:

 1. Krótkie włosy bardzo mi się podobają, sama miałam kilka razy obcięte. Ale masz rację z układaniem, po dwóch dniach wyglądałam jak hełmie, od nakładania żelu :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Noszę krótkie włosy od lat. Są cienkie i namiętnie wypadają ze względu na chorobę autoimmunologiczną, ale nie mam możliwości ich zapuścić, bo dłuższe wyglądają niekorzystnie. Nie ukrywam że marzę o długich, ale są przecież peruki - pół minuty i jesteśmy inną osobą, w dłuższych włosach :) to też jakaś opcja www.adriana-style.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Długie, mokre włosy są świetnym orzeźwieniem w największe upały :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem w trakcie zapuszczania, bo marzą mi się włosy do pasa, ale jak tylko osiągnę ten cel to je zetnę! Długie włosy są strasznie męczące, wszędzie ich pełno i teraz, jak są wysokie temperatury szybko się przetłuszczają, nie wspominając już o ich ciężarze, jak się je myje... Ughhh! Krótkie włosy bardzo mi się podobają, ale nie jestem na tyle odważna, żeby się aż tak ściąć... :)

  Pozdrawiam, Sylwia :)
  Dziękuję za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wcale nie musi być tak, że tylko długie włosy są sexy. Ja lubię długie bo to dla mnie wygoda ale podobają mi się również krótkie fryzurki u kobiet :)

  OdpowiedzUsuń

Zostań dawcą , uratuj życie