środa, 8 marca 2017

Mała Minnie

Ktoś ważny. Dla nas dorosłych kimś ważnym jest np.żona lub mąż, przyjaciółka lub siostra,brat. A dla naszych dzieci, ten ktoś ważny, najważniejszy to oprócz rodziców jest ulubiony"miś"
 Moja córeczka Madzia ma trzy latka, jej ulubioną przytulanką jest "Minnie". Tak  Minnie z Myszki Miki, mała pluszowa maskotka. No właśnie, dla mnie to tylko maskotka a dla mojego trzy letniego dziecka to cały świat. Towarzyszy jej wszędzie odkąd pamiętam, śpi z nią, chodzi do przedszkola, jeździ do babci i  na wakacje nad morze. Zabiera ją na zakupy i do lekarza,wszędzie gdzie jest Madzia jest i Minnie. Kiedyś nawet mnie to złościło bo trzeba było ciągle pilnować żeby nie zapomniała lub jej nie zgubiła.
Aż do dnia w którym Madzia przyszła do nas nad ranem,cała zapłakana. Śniło jej się że Minnie spaliła się w piecu, tuliła myszkę do siebie i płakała. W oczach miała strach  i przerażenie.Wtedy zrozumiałam jak ważna jest dla niej,taka zwykła dla nas dorosłych mała pluszowa zabawka.


5 komentarzy:

 1. ja mialam tak, ze zawsze jak mialam jakiegos nowego pluszaka to z innymi robilam im wielkie powitanie. a potem nie wiedzialam z ktorym spac, bo balam sie ze tym, z ktorymi nie spie bedzie przykro :( wiec czesto spalam ze wszystkimi hhahaa
  Ola Brzeska blog
  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje tez maja ukochane zabawki z którymi śpią i później rano fundują nam poszukiwania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas oprócz poszukiwań porannych, są jeszcze nocne ehh

   Usuń
 3. Każde dziecko ma chyba swojego ukochanego pluszaka. U nas jest jeszcze pieluszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pamiętam swoją lalkę Czerwonego Kapturka :)

  OdpowiedzUsuń

Zostań dawcą , uratuj życie